Książka + spotkanie OFERTA SPECJALNA

 • Autor: Katarzyna
 • Data: 02.03.2021
 • Kategoria: Oferty specjalneCoaching

Kwiatki, bratki i stokrotki to super pomysł na Dzień Kobiet. Ale może w tym roku zaszalejemy Drogie Panie i sprawimy sobie inne prezenty?  Może pozwolisz osiągnąć językowy sukces innej kobiecie, albo samej sobie?

Od lat mam to samo marzenie. Chciałabym żeby Polki miały na tle językowej pewności siebie, żeby nigdy nie bały się odezwać w języku obcym.

W tym roku przygotowałam dla Was Drogie Pani coś specjalnego. Zobaczcie same:

O czym możemy porozmawiać na spotkaniu?

Jak się przełamać?

Wydobędę z Ciebie wszystkie myśli, przekonania i opinie na temat języków obcych i pomogę Ci zmienić myślenie o korzystaniu z nich. Jak? Służę przykładem:

Pewność siebie – jak ćwiczyć?

Twoja ogólna pewność siebie, a językowa pewność siebie to osobne tematy. Samo oddzielenie tych kwestii już przybliża nas do odblokowania siebie. Przeanalizujemy wspólnie konkretne sytuacje, które są dla Ciebie komfortowe lub nie i na ich podstawie dotrzemy do sedna sprawy. Ja będę pytać, a Ty z każdą minutą będziesz widzieć wszystko w nowym świetle odpowiadając mi. Jeśli wolisz skorzystać ze spersonalizowanych porad i wolałabyś żebyśmy w czasie sesji mentoringowej zaplanowały twoje językowe wyzwania, tak możemy zrobić.

Blokada językowa, co robić?

Wiem, jak to jest nie móc wydusić z siebie słowa. Wiem, jak to jest bać się oceny innych. Dlatego też z chęcią pomogę Ci namierzyć obawy, które powstrzymują Cię od mówienie w języku obcym i przeprowadzę Cię przez proces poznania siebie. Tylko uświadomienie sobie swoich strachów może zadziałać.

To tylko przykłady tematów, z którymi możemy się zmierzyć w czasie spotkania, które będzie albo sesją coachingową, albo sesją mentoringową.

Ile zapłacę i co dostanę?

Zapłacisz 99 złotch. W cenie sesji coahcingowej otrzymasz aż dwie rzeczy: książkę „Od dukania do gadania” i spotkanie ze mną. Wybierzesz sama, czy trwające około godziny spotkanie będzie sesją coachingową, czy mentoringową.

Kim jestem?

Po pierwszę kobietą, która zna problemy innych kobiet. Po drugie ex-aktorką i Mistrzynią Polski w Wystąpieniach Publicznych 2020. Każdego dnia w moim życiu przeplatam 3 języki, jednak zanim tak było wykonałam ogromną pracę, aby móc tak żyć. Pomogę ci wprowadzić do twojego życia języki obce. Z wykrztałcenia jestem pedagogogiem, nauczycielem oraz coachem. Więcej zobaczysz na moim kanale YouTube: Stemach Robi Rzeczy.

Jak skorzystać ze specjalnej promocji?

Oferta specjalna obowiązuję wyłącznie od 2.03.2021 do 8.03.2021 do północy.

 1. Wysyłasz mail na adres: pytanie@katarzynastelmach.pl z decyzją, czy wybierasz „Od dukania do gadania” w formie papierowej, czy w wersji elektronicznej. ( Ja w ciągu 24 h wysyłam książkę. )
 2. Załączasz potwierdzenie wykonania przelewu. ( Dane do przelewu: Katarzyna Stelmach, ul. Wrocławska 10/18 A 20, 59-220 Legnica, Numer konta: 04 1950 0001 2006 0026 1068 0001 )
 3. Podajesz swój numer telefonu i adres, abym mogła zapytać na kiedy wstępnie umawiamy się na spotkanie.

Jeśli chcesz skorzystać z promocji i zrobić komuś niespodziankę:

 1. Wysyłasz mail na adres: pytanie@katarzynastelmach.pl z decyzją, czy wybierasz „Od dukania do gadania” w formie papierowej, czy w wersji elektronicznej i komu mam ją przesłać. ( Ja w ciągu 24 h wysyłam książkę, a wesja papierowa może być opatrzona dedykacją, którą załączysz do maila )
 2. Załączasz potwierdzenie wykonania przelewu. ( Dane do przelewu: Katarzyna Stelmach, ul. Wrocławska 10/18 A 20, 59-220 Legnica, Numer konta: 04 1950 0001 2006 0026 1068 0001, tytuł przelewu – OFERTA SPECJALNA 8 MARCA )
 3. Informujesz mnie, czy ja dzwonię 8 marca z życzeniami i zaproszeniem do wskazanej osoby, czy sama jej wszytsko wyłumaczysz i to ona skontaktuje się ze mną.

W razie jakichkolwiek pytań jestem do Waszej dyspozycji: pytanie@katarzynastelmach.pl lub +48 886290743

Wszytskie najlepszego już dziś! Niech 8 marca będzie specjlanym dniem dla nas wszytskich!

Komentarze

Pytania?

Z przyjemnością rozwieję wszelkie wątpliwości. Pamiętaj, za pierwsze spotkanie nie płacisz.
Każde kolejne kosztuje 80zł/h (j. francuski)
lub 100zł/sesję (coaching).
  Spotkania odbywają się w moim gabinecie przy ulicy Piłsudskiego we Wrocławiu.

  tel:+48 886 290 743

  e-mail:pytanie@katarzynastelmach.pl