Jak się motywować do nauki?

  • Autor: Katarzyna
  • Data: 09.06.2019
  • Kategoria: CoachingJęzyk francuskiMateriały

Zdarza Ci się specjalnie nie zrobić zakupów w piątek, żeby mieć motywację do wyjścia z domu w sobotni poranek, żeby najpierw pójść na jogę, a dopiero po niej kupić coś na śniadanie? Nie? To jak Wy żyjecie? Ja czasami tak hakuję rzeczywistość. W ogóle uważam, że takie hakowanie swojego wewnętrznego lenia jest dobre!

 

Jak to robię? Jak się motywować do nauki?

 

Tak, jak wspomniałam we wstępnie – lodówka pusta, a w dodatku karnet na jogę opłacony. Jak nie odpouścić pójścia na jogę?Po prostu: ustawiam koło łóżka matę do jogi. Budzę się, a ona na mnie patrzy i mówi, zabierz mnie tam, gdzie będę z koleżankami! Proszę proszę proszę! Nie jestem w stanie jej odmówić kiedy patrzy na mnie swoimi słodkimi macimi oczkami. A tak zupełnie serio – nie ma co jeść, więc wyjść muszę i tak muszę, a głupio już wyjść do sklepu i nie iść na jogę, tymbardziej, że  mam po drodze!

W związku z tym, że Wy nie macie iść na jogę, tylko uczyć się języka mam na to rozwiązanie.

Jak zmotywować się do nauki języka?

Z moim ebookiem możesz to zrobić! Możesz wydrukować jedną ze stron zawierających taką myśl, która będzie jak moja mata. Myśl, która najbardziej Cię „rusza”, która będzie na Ciebie spoglądać. Albo z szafy, albo z monitora w pracy. Taka motywacja z zewnątrz to jedno, ale …. sprawdźcie vlog na ten temat:

Jak budować motywację wewnętrzną?

Mój ebook to też pytania. Podążąc za tym co oferujec ebook pomożesz sobie rozbudzić wewnętrzną motywację! Znajdziesz tam specjalnie opracowane ćwiczenia, które pozwolą Ci lepiej poznać siebie i swoje podejście od nauki! Pracujać nad odpowidziami będziesz pracował nad poznaniem sibie i swoich wartości, marzeń, czy językowych strachów.

Żeby być intersuącym, najpierw musisz być zainteresowany.

Od lat jestem wręcz zafascynowana nauką języków obcych i mam głęokoą nadzieję, że w ebooku, którego możesz pobrać podając swój link na samym dole strony (tutaj instrukcja:)

Jak pobrać ebooka?

Odkryjesz wiele interesujących porad, myśli oraz pytań, które sprowokują Cię do lepszego zrozumienia czym są dla Ciebie języki obce i oczywiście zachęcą do ich samej nauki.

Cieszę się, że szukasz inspiraci i motywacji do nauki, bo to oznacza, że mam Ci coś do zaoferowania. Zapisując się na mój Newsletter będziesz otrzymywać też raz w miesiącu prasówkę z sieci z najnowszymi informacjami, wynikami badań i eksperymentów, które pomogą lepiej zrozumieć jak się uczymy i jak robić to efektywniej. Nietkóre informacje będa stricte ciekowstakmi – nie bądźmy tacy poważni, języki są pełne niespodziewanych kwiatków, wyjątków i paradoksów.

Dziękuję za zaufanie i czekam na twoje efekty! Daj znać, czy MÓW (e)BUK pomógł ruszyć z miejsca z nauką języków! Która myśl najbardziej utkwiła Ci w pamięci?

Komentarze

Pytania?

Z przyjemnością rozwieję wszelkie wątpliwości. Pamiętaj, za pierwsze spotkanie nie płacisz.
Każde kolejne kosztuje 70zł/h (j. francuski)
lub 100zł/sesję (coaching).
Spotkania odbywają się w moim gabinecie przy ulicy Piłsudskiego we Wrocławiu.

tel:+48 886 290 743

e-mail:pytanie@katarzynastelmach.pl