Książka

Od dukania
do gadania

Propagowanie wiedzy, która ułatwia życie to mój cel. Od kiedy zauważyłam ze zdobywana przeze mnie wiedza merytoryczna przełożona na praktyczne ćwiczenia przynosi efekty obiecałam sobie nigdy nie przestać poszerzać swojej wiedzy.

Niniejsza książka to manifest nawołujący do korzystania z wiedzy.
Wdrażania tego, co odkryto. Każdy rozdział kończą ćwiczenia coachingowe, które pozwolą lepiej poznać siebie i zaplanować naukę. Z książki można skorzystać nie raz. Po półrocznej przerwie polecam powrót do podsumowań rozdziałów, może wtedy, z perspektywy spojrzysz na nie inaczej? Może okaże się że przez ten czas udało ci się lepiej poznać samego siebie albo zmieniło się twoje podejście do nauki języka?

O autorce

Moi klienci nie są geniuszami, ani poliglotami, ale potrafią z nieprzeciętną prędkością nauczyć się języka obcego. Dlaczego? Ja mam skuteczne metody, a oni mi ufają. Czas podzielić się tymi sekretami z szerszą publicznością.

Punkty, myśli zawarte w książce

Nie trzeba mówić płynnie,
żeby mówić w ogóle.

Nie jesteś liczbami, które zdobywasz na testach.
Liczby to nie Ty.

Nie wiek, a metody.
To się liczy.

Charity

Od dukania do gadania jest projektem edukacyjnym i odzwierciedla nie tylko, mojego podejście do uczenia się, ale jest też głosem w ważnych sprawach

Fundacja Ankizy Gasy – Dzieci Madagaskaru, dla której pracowałam na Madagaskarze otrzyma finansowe wsparcie pochodzące ze sprzedaży książki, które zapewni dach nad głową i kursy zawodowe dla młodych, samotnych matek. Każda książka to 2 PLN, które pomoże dziewczynom zbudować lepsze jutro.

Jeśli myślisz, że to kolejna książka z cyklu: „Naucz się języka w tydzień” czy „Zostań Francuzem w weekend”, to się rozczarujesz.

Katarzyna Stelmach trzeźwo pokazuje, jak wielką krzywdę potrafimy sami sobie wyrządzić poprzez nieodpowiednie nastawienie do nauki. Nienazwane i przerośnięte oczekiwania, niespełnione ambicje prowadzące do frustracji, obezwładniające poczucie winy, do którego przyzwyczaiła nas polska szkoła, kompulsywne chomikowanie materiałów „na wieczne nigdy” i ciągłe powstrzymywanie się przed wydaniem z siebie pierwszych słów… – brzmi znajomo? „Od dukania do gadania” to lektura, dzięki której zadbasz o swoją higienę poznawania języka. Zastanowisz się, dlaczego i jak się uczysz, gdzie zmierzasz, co jest Ci potrzebne (a przede wszystkim niepotrzebne!), żeby się przełamać.

Każdy, kto chce mówić w jakimkolwiek języku obcym, powinien to przeczytać.

Jacek Mulczyk-Skarżyński
Pan od francuskiego
www.panodfrancuskiego.pl

Prace nad książką Od dukania do gadania były dla mnie zaszczytem. Katarzyna Stelmach stworzyła bowiem poradnik, który nie tylko uczy, jak w łatwy sposób przyswajać konkretne zwroty z obcego języka, wskutek czego można opanować komunikację na zupełnie nowym, wysokim poziomie. Zrobiła dużo więcej! Napisała książkę, która udowadnia, że można (i warto!) nad sobą pracować w każdym wieku. Z Od dukania do gadania praca ta nie jest ani trochę bolesna, wręcz przeciwnie! To wartościowa zabawa, z której grzech nie skorzystać!

Emilia Teofila Nowak, nauczycielka kreatywnego pisania, blogerka, fabrykadygresji.pl

Kup książkę

“Od dukania do gadania” we wersji papierowej wyślemy do Ciebie maksymalnie w 48 godzin od momentu zaksięgowania przelewu.

Ebook będzie na twoim mailu już w kilka sekund po opłaceniu zamówienia.

Aby mieć pewność otrzymania fizycznej wersji książki przed 24 grudnia radzimy zamówić ją do 16 grudnia.

Udanych zakupów!

44,90

Od dukania do gadania